foto. Jacek Jaworski

W grupie A zespół Akademii Piłkarskiej LG i Śląska Wrocław w grupie C pewnie zmierzają po awans.
W grupie B wysokie zwycięstwa gospodarzy, a w tej kolejce w grupie padło aż 27 goli. .W grupie D KSP Kielce notują pierwsze punkty i od razu 3.

Grupa A

MUKS PS Kostrzyno/O – Akademia Piłkarska LG 0:2
Tanajno , 50′, Ostopinka 56′

Medyk Polomarket Konin – UKS Victoria Sp2 Sianów 5:0
Wawrzyniak 17′, 57′, 63′, 70′, 79′- Babirecka(sam.)79′

Olimpia Szczecin – Warta Poznań 1:4
Wojciechowska 32′, 33′, Szymańska 53′, 55′

Checz Gdynia – AZS UAM Poznań 0:7
Hopa 17′, 47′, Jurek 32′, Przybył 33′, 61′, 75′, Hopa 47′, Wolska 71′

Drużyna Mecze Punkty Wygrane Remis Porażka Bramki
Akademia Piłkarska LG 5 15 5 0 0 24;1
Olimpia Szczecin 5 9 3 0 2 14;18
Warta Poznań 5 9 3 0 1 14;7
MUKS PS Kostrzyn/O  5 9 3 0 2 13;8
AZS UAM Poznań 5 9 3 0 2 23;11
Medyk Polomarket Konin 5 6 2 0 3 9;15
Checz Gdynia 5 3 1 0 4 6;21
UKS Victoria Sp2 Sianów 5 0 0 0 5 5;27

 

Grupa B

Tęcza SISU Bydgoszcz – UKS Ząbkovia Ząbki 8:0
Emila Sobierajska 22′, 45′, 72′, Bucholc 43′, 54′, 66′, Wiśniewska 58′, Gwizdała 74′

KS AP Diamonds Academy – Włókniarz Białystok 7:0
Sikorska 41′, Jankiewicz 20′, 66′, Rogowiecka 12′, 47′, Nowakowska 74′, 69’Laskowska (sam.)

MUKS Praga Warszawa – KKP Stomilanki Olsztyn 6:0
Kośmińska 15′, Tomaszewska 45′, 52′, Chrzanowska 54′, 59′, Błaszczyk 68′

UKS SP 11 Ursus – AS Stomil Olsztyn 4:2
Zielińska 39′, 65′, Regulska 52′, Rejnin 71′- Fidurska 5′, Zagórska 55′

Drużyna Mecze Punkty Wygrane Remis Porażka Bramki
Tęcza SISU Bydgoszcz 5 10 3 1 1 16;3
UKS SP 11 URSUS 4 10 3 1 0 14;3
KS AP Diamonds Academy  4 9 3 0 1 12;4
MUKS Praga Warszawa  4 9 3 0 1 14;4
UKS Ząbkovia Ząbki 4 7 2 1 1 14;11
AS Stomil Olsztyn 4 1 0 1 3 5;10
KKP Stomilanki Olsztyn 3 0 0 0 3 0;19
Włókniarz Białystok 4 0 0 0 4 1;22

 

Grupa C

KKS Czarni Sosnowiec – UKS SMS Łódź 3:2
Baran 20′, Stenzel 25′, 64′- Grzelak 54′, Fesinger 65′

Śląsk Wrocław – GKS Gieksa Katowice 1:0
Stępińska 80’+1

KS Skra Częstochowa – KS Włókniarz Konstantynów 9:0
Kubiciel 6′, Krok 11′, Sirek 18′, 34′, Dubiel 73′, 74′ Młynek 53′, 61′, 65′

1 KS Ślęza Wrocław – UKS Unia Opole 4:1
Piekarska 8′, Zonenberg 31′, Kuriata 53′, Rogus 76′- Jakubowska 34′

Drużyna Mecze Punkty Wygrane Remis Porażka Bramki
Śląsk Wrocław 5 15 5 0 0 24;3
GKS Gieksa Katowice S.A. 5 10 3 1 1 19;4
UKS SMS Łódź 5 10 3 1 1 19;4
KKS Czarni Sosnowiec 5 9 3 0 2 12;9
KS Skra Częstochowa S.A. 5 7 2 1 2 15;10
1 KS Ślęza Wrocław 5 6 2 0 3 7;8
UKS Unia Opole 5 1 0 1 4 7;30
KS Włókniarz Konstantynów 5 0 0 0 5 1;36

 

Grupa D

Beniaminek Profbud Krosno – Football Success Academy 1:4
Jasłowska 80’+1 – Kościelniak 25′, 41′, Zgoda 72′, Tętnowska 76′

Górnik Łęczna – Perły Lublin 2:0
Wypych 33′, 59′

Resovia Rzeszów – AKF Wisła Brzeźnica 4:0
Ostaszewska 26′, 45′, 54′, Kusior 38′

KSP Kielce – UKS 3 WERONICA Staszówka Jelna 3:0
Suchenia 45′, Pietrzyk 49′, Stępień 6′

Drużyna Mecze Punkty Wygrane Remis Porażka Bramki
RESOVIA Rzeszów 5 13 4 1 0 13;1
Football Success Academy 5 10 3 1 1 20;10
Górnik Łęczna   5 9 3 0 2 15;18
Beniaminek Profbud Krosno 4 6 2 0 2 7;5
AKF Wisła Brzeźnica 2 3 1 0 1 13;7
PERŁY Lublin 3 3 1 0 2 3;8
KSP Kielce  4 3 1 0 3 5;14
UKS 3 Weronica Staszówka Jelna 4 0 0 0 4 1;14

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here