CLJ U-16: Komplet wyników i aktualne tabele po 10. kolejce
W miniony weekend rozegrana została 10. kolejka Centralnej Ligi Juniorek U-16, kolejka obfitująca w dużą ilość bramek, efektownych zwycięstw. Wisienką na torcie było spotkanie na szczycie grupy B, w którym UKS Tęcza Sportis SISU Bydgoszcz pokonała KS AP Diamonds Academy 5:1.
Centralna Liga Juniorek U-16, grupa A, 10. kolejka
KKPK Medyk POLOmarket Konin – AP Orlen Gdańsk 4:0
Warta Poznań – LFA Szczecin 6:0
KS Pogoń Dekpol Tczew – MUKS 11 Zielona Góra 8:1
MKS Pogoń Szczecin – Energa Checz Marcus Gdynia, 17 kwietnia, godzina 12:30
CLJ U-16 grupa A sezon 2023/2024
Pozycja | Klub | Mecze | W | R | P | B+ | B- | RB | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Warta Poznań | 12 | 12 | 0 | 0 | 67 | 10 | +57 | 36 |
2 | Pogoń Szczecin | 11 | 8 | 0 | 3 | 49 | 14 | +35 | 24 |
3 | Medyk POLOmarket Konin | 11 | 8 | 0 | 3 | 33 | 12 | +21 | 24 |
4 | AP Orlen Gdańsk | 12 | 8 | 0 | 4 | 42 | 22 | +20 | 24 |
5 | Energa Checz Gdynia | 12 | 4 | 0 | 8 | 25 | 33 | -8 | 12 |
6 | Pogoń Dekpol Tczew | 11 | 3 | 0 | 8 | 26 | 22 | +4 | 9 |
7 | MUKS 11 Zielona Góra | 12 | 2 | 0 | 10 | 12 | 80 | -68 | 6 |
8 | LFA Szczecin | 11 | 1 | 0 | 10 | 7 | 68 | -61 | 3 |
Centralna Liga Juniorek U-16, grupa B, 10. kolejka
KKP Stomilanki Olsztyn – Legia Ladies 7:0
UKS Tęcza Sportis SISU Bydgoszcz – KS AP Diamonds Academy 5:1
Zły/Praga Warszawa – AS Stomil Olsztyn 1:5
KS Włókniarz Białystok – Ekosport Białystok, 11 kwietnia, godzina 18:30
CLJ U-16 grupa B sezon 2023/2024
Pozycja | Klub | Mecze | W | R | P | B+ | B- | RB | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS AP Diamonds Academy | 13 | 12 | 0 | 1 | 100 | 10 | +90 | 36 |
2 | Tęcza Bydgoszcz | 12 | 11 | 0 | 1 | 82 | 5 | +77 | 33 |
3 | KKP Stomilanki Olsztyn | 12 | 6 | 2 | 4 | 32 | 14 | +18 | 20 |
4 | Włókniarz Białystok | 12 | 5 | 4 | 3 | 25 | 30 | -5 | 19 |
5 | MUKS Praga Warszawa | 12 | 5 | 0 | 7 | 26 | 77 | -51 | 15 |
6 | AS Stomil Olsztyn | 12 | 2 | 2 | 8 | 18 | 60 | -42 | 8 |
7 | Ekosport Białystok | 11 | 0 | 3 | 8 | 8 | 41 | -33 | 3 |
8 | Legia Ladies | 12 | 0 | 3 | 9 | 8 | 61 | -53 | 3 |
Centralna Liga Juniorek U-16, grupa C, 10. kolejka
UKS SMS Łódź – UKS AP Femgol Lubin 15:0
KS Dziewczęca APN Strzelce Opolskie – WKS Śląsk Wrocław 0:4
PTC Pabianice – UKKS Katowice 0:3
GKS GIEKSA Katowice – 1. KS Ślęza Wrocław 2:2
CLJ U-16 grupa C sezon 2023/2024
Pozycja | Klub | Mecze | W | R | P | B+ | B- | RB | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS SMS Łódź | 12 | 10 | 2 | 0 | 61 | 5 | +56 | 32 |
2 | GKS GIEKSA Katowice | 12 | 9 | 2 | 1 | 38 | 6 | +32 | 29 |
3 | Ślęza Wrocław | 12 | 7 | 2 | 3 | 33 | 16 | +17 | 23 |
4 | Śląsk Wrocław | 12 | 5 | 3 | 4 | 43 | 17 | +26 | 18 |
5 | UKKS Katowice | 12 | 5 | 3 | 4 | 41 | 29 | +12 | 18 |
6 | KS Dziewczęca APN Strzelce Opolskie | 12 | 2 | 1 | 9 | 11 | 48 | -37 | 7 |
7 | UKS AP FEMGOL Lubin | 12 | 2 | 1 | 9 | 9 | 53 | -44 | 7 |
8 | PTC Pabianice | 12 | 0 | 2 | 10 | 2 | 64 | -62 | 2 |
Centralna Liga Juniorek U-16, grupa D, 10. kolejka
UKS Wisła Kraków – LUKS Wisła Nowy Korczyn 3:0
AP Beniaminek Krosno – GKS Górnik Łęczna 4:2
FSA Kraków – TS Iskra Tarnów 3:1
Resovia Rzeszów – KS Uniwersytet Jagielloński 4:2
CLJ U-16 grupa D sezon 2023/2024
Pozycja | Klub | Mecze | W | R | P | B+ | B- | RB | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FSA Kraków | 12 | 11 | 0 | 1 | 36 | 8 | +28 | 33 |
2 | AP Beniaminek Krosno | 13 | 8 | 2 | 3 | 36 | 12 | +24 | 26 |
3 | Górnik Łęczna | 13 | 7 | 2 | 4 | 33 | 12 | +21 | 23 |
4 | Iskra Tarnów | 12 | 7 | 0 | 5 | 55 | 22 | +33 | 21 |
5 | Resovia Rzeszów | 12 | 6 | 1 | 5 | 29 | 19 | +10 | 19 |
6 | KS Uniwersytet Jagielloński | 13 | 5 | 2 | 6 | 26 | 22 | +4 | 17 |
7 | UKS Wisła Kraków | 12 | 2 | 2 | 8 | 17 | 50 | -33 | 8 |
8 | LUKS Wisła Nowy Korczyn | 14 | 0 | 1 | 13 | 7 | 91 | -84 | 1 |