CLJ U-16: W niedzielę dokończona została 11. kolejka rozgrywek
Po niedzielnych spotkaniach wciąż bez straty punktu pozostają Warta Poznań w grupie A oraz FSA Kraków w grupie D. Pierwsze zwycięstwo w sezonie 2023/2024 zanotowały piłkarki Femgola Lubin, pokonując PTC Pabianice. Zdobyty komplet punktów pozwolił opuścić ostatnie miejsce w tabeli kosztem zespołu z województwa łódzkiego.
Centralna Liga Juniorek U-16, grupa A, 11. kolejka
KKPK Medyk POLOmarket Konin – KS Pogoń Dekpol Tczew 3:1
LFA Szczecin – MUKS 11 Zielona Góra 2:1
AP Orlen Gdańsk – MKS Pogoń Szczecin 3:1
Energa Checz Marcus Gdynia – Warta Poznań 2:3
CLJ U-16 grupa A sezon 2023/2024
Pozycja | Klub | Mecze | W | R | P | B+ | B- | RB | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Warta Poznań | 12 | 12 | 0 | 0 | 67 | 10 | +57 | 36 |
2 | Pogoń Szczecin | 11 | 8 | 0 | 3 | 49 | 14 | +35 | 24 |
3 | Medyk POLOmarket Konin | 11 | 8 | 0 | 3 | 33 | 12 | +21 | 24 |
4 | AP Orlen Gdańsk | 12 | 8 | 0 | 4 | 42 | 22 | +20 | 24 |
5 | Energa Checz Gdynia | 12 | 4 | 0 | 8 | 25 | 33 | -8 | 12 |
6 | Pogoń Dekpol Tczew | 11 | 3 | 0 | 8 | 26 | 22 | +4 | 9 |
7 | MUKS 11 Zielona Góra | 12 | 2 | 0 | 10 | 12 | 80 | -68 | 6 |
8 | LFA Szczecin | 11 | 1 | 0 | 10 | 7 | 68 | -61 | 3 |
Centralna Liga Juniorek U-16, grupa B, 11. kolejka
KS AP Diamonds Academy – Zły/Praga Warszawa 15:1
UKS Tęcza Sportis SISU Bydgoszcz – KKP Stomilanki Olsztyn 1:0
AS Stomil Olsztyn – KS Włókniarz Białystok 3:4
Ekosport Białystok – Legia Ladies Warszawa, 16 maja, 17:45
CLJ U-16 grupa B sezon 2023/2024
Pozycja | Klub | Mecze | W | R | P | B+ | B- | RB | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS AP Diamonds Academy | 13 | 12 | 0 | 1 | 100 | 10 | +90 | 36 |
2 | Tęcza Bydgoszcz | 12 | 11 | 0 | 1 | 82 | 5 | +77 | 33 |
3 | KKP Stomilanki Olsztyn | 12 | 6 | 2 | 4 | 32 | 14 | +18 | 20 |
4 | Włókniarz Białystok | 12 | 5 | 4 | 3 | 25 | 30 | -5 | 19 |
5 | MUKS Praga Warszawa | 12 | 5 | 0 | 7 | 26 | 77 | -51 | 15 |
6 | AS Stomil Olsztyn | 12 | 2 | 2 | 8 | 18 | 60 | -42 | 8 |
7 | Ekosport Białystok | 11 | 0 | 3 | 8 | 8 | 41 | -33 | 3 |
8 | Legia Ladies | 12 | 0 | 3 | 9 | 8 | 61 | -53 | 3 |
Centralna Liga Juniorek U-16, grupa C, 11. kolejka
GKS GIEKSA Katowice – WKS Śląsk Wrocław 1:0
1. KS Ślęza Wrocław – UKS SMS Łódź 1:2
UKS AP Femgol Lubin – PTC Pabianice 5:0
KS Dziewczęca APN Strzelce Opolskie – UKKS Katowice 1:5
CLJ U-16 grupa C sezon 2023/2024
Pozycja | Klub | Mecze | W | R | P | B+ | B- | RB | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS SMS Łódź | 12 | 10 | 2 | 0 | 61 | 5 | +56 | 32 |
2 | GKS GIEKSA Katowice | 12 | 9 | 2 | 1 | 38 | 6 | +32 | 29 |
3 | Ślęza Wrocław | 12 | 7 | 2 | 3 | 33 | 16 | +17 | 23 |
4 | Śląsk Wrocław | 12 | 5 | 3 | 4 | 43 | 17 | +26 | 18 |
5 | UKKS Katowice | 12 | 5 | 3 | 4 | 41 | 29 | +12 | 18 |
6 | KS Dziewczęca APN Strzelce Opolskie | 12 | 2 | 1 | 9 | 11 | 48 | -37 | 7 |
7 | UKS AP FEMGOL Lubin | 12 | 2 | 1 | 9 | 9 | 53 | -44 | 7 |
8 | PTC Pabianice | 12 | 0 | 2 | 10 | 2 | 64 | -62 | 2 |
Centralna Liga Juniorek U-16, grupa D, 11. kolejka
LUKS Wisła Nowy Korczyn – Resovia Rzeszów 0:3 (wo)
TS Iskra Tarnów – UKS Wisła Kraków 4:2
KS Uniwersytet Jagielloński – GKS Górnik Łęczna 0:2
FSA Kraków – AP Beniaminek Profbud Krosno 3:0
CLJ U-16 grupa D sezon 2023/2024
Pozycja | Klub | Mecze | W | R | P | B+ | B- | RB | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FSA Kraków | 12 | 11 | 0 | 1 | 36 | 8 | +28 | 33 |
2 | AP Beniaminek Krosno | 13 | 8 | 2 | 3 | 36 | 12 | +24 | 26 |
3 | Górnik Łęczna | 13 | 7 | 2 | 4 | 33 | 12 | +21 | 23 |
4 | Iskra Tarnów | 12 | 7 | 0 | 5 | 55 | 22 | +33 | 21 |
5 | Resovia Rzeszów | 12 | 6 | 1 | 5 | 29 | 19 | +10 | 19 |
6 | KS Uniwersytet Jagielloński | 13 | 5 | 2 | 6 | 26 | 22 | +4 | 17 |
7 | UKS Wisła Kraków | 12 | 2 | 2 | 8 | 17 | 50 | -33 | 8 |
8 | LUKS Wisła Nowy Korczyn | 14 | 0 | 1 | 13 | 7 | 91 | -84 | 1 |