CLJ U-17: Podsumowanie jedenastej kolejki
Za nami 11.kolejka spotkani Centralnej Ligi Juniorek. W grupie północnej pozycję lidera zachował zespół Stomilu Olsztyn, który pokonał 6:0 Olimpie Szczecin. W grupie południowej rozegrana trzy spotkania, a dwa mecze zostały przełożone.
CLJ U17 Grupa Północna
LUKS Sportowa Czwórka Radom – UKS Ząbkovia Ząbki 4:1
Zając 15′, Lament 31′,53′, Majewska 90’+2, Górz 11′
SPORTIS KKP Bydgoszcz – MUKS PRAGA Warszawa 4:1
Jaśniewska 58′, Szamocka 81′, Lipińska 86′ – Łoniewska 5′ Maliszewska (s) 27′.
AP LOTOS Gdańsk – Warta Poznań 1:4
Jagodzińska x 2, Kościelak, Rusinek
Olimpia Szczecin – AS Stomil Olsztyn 0:6
Taranowska 10′, 61′, Gadomska 33′, Olender 41′, Czarnecka 53′, Kowalewska 85′
Pogoń Tczew – KKPK Medyk Konin 3:4
Lutrzykowska 23′, Sobal 62′,70′ – Poniedziałek 28′, Włodarek 35′, Wolanin 68′,Budzińska 74′
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Wygrane |
Remis |
Porażka |
Bramki |
AS Stomil Olsztyn |
11 |
27 |
8 |
3 |
0 |
51;14 |
KKPK Medyk Konin |
11 |
25 |
8 |
1 |
2 |
36;17 |
AP LOTOS Gdańsk |
11 |
23 |
7 |
2 |
2 |
40;17 |
WartaPoznań |
11 |
20 |
6 |
2 |
3 |
39;16 |
SPORTIS KKP Bydgoszcz |
11 |
19 |
6 |
1 |
4 |
35;13 |
MUKS Praga Warszawa |
11 |
16 |
4 |
1 |
6 |
30;33 |
UKS Ząbkovia Ząbki |
11 |
13 |
4 |
1 |
6 |
36;32 |
LUKS Sportowa Czwórka Radom |
11 |
12 |
3 |
3 |
5 |
25;35 |
Pogoń Gościniec Nad Wisłą Tczew |
11 |
4 |
1 |
1 |
9 |
21;60 |
Olimpia Szczecin |
11 |
1 |
0 |
1 |
10 |
9;85 |
CLJ U17 Grupa Południowa
UKS 3 Weronica Staszówka Jelna – 1 KS Ślęza Wrocław 1:1
Duda 89′ – Kruk 87′
Bronowianka Kraków – UKS SMS Łódź
Onoszko 3′,36′, Wroniarska 28′, Dąbrowska 45′
BTS Rekord Bielsko Biała – CWKS Resovia Rzeszów 5:2
Szafran, Gutowska, Suwada – Strasińska, Bukowiec.
Górnik Łęczna – KS UNIA Opole (przełożony)
KS SWD Wodzisław Śląski – Football Wizards (mecz 16.04)
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Wygrane |
Remis |
Porażka |
Bramki |
Górnik Łęczna |
10 |
25 |
8 |
1 |
1 |
50;12 |
KS SWD Wodzisław Śląski |
10 |
23 |
7 |
2 |
1 |
42;16 |
UKS SMS Łódź |
11 |
23 |
7 |
2 |
2 |
51;13 |
BTS Rekord Bielsko Biała |
11 |
21 |
7 |
0 |
4 |
37;20 |
1 KS Ślęza Wrocław |
11 |
18 |
5 |
3 |
3 |
28;19 |
CWKS Resovia Rzeszów |
10 |
17 |
5 |
2 |
4 |
32;23 |
Football Wizards |
10 |
12 |
4 |
0 |
6 |
19;38 |
UKS 3 Weronica Staszówka Jelna |
11 |
11 |
3 |
2 |
6 |
33;53 |
KS Unia Opole |
10 |
3 |
1 |
0 |
9 |
13;54 |
Bronowianka Kraków |
11 |
0 |
0 |
0 |
10 |
13;70 |
W weekend kolejna 12 kolejka.