fbpx

W AZS UJ Kraków coraz mniej niewiadomych

Krakowski klub Ekstraligi prowadzi w social mediach klub tak dobrze jak na boisku. Właśnie ogłosił listę numerów, z jakimi wystąpią piłkarki AZS UJ Kraków w nadchodzących sezonie, a kilka godzin wcześniej poinformował o kolejnych ruchach transferowych.

W środę AZS UJ Kraków ogłosił transfer wewnątrz krakowski. Football Success Academy na “Jagiellonki” zamieniła Wiktoria Sroka. Młoda piłkarka jest młodzieżową Reprezentantką Polski oraz uczestniczką programów Talent PRO czy LAMO (Letniej Akademii Młodych Orłów).

Żyjące socialmedia “Jagiellonek” to także kopalnia wiedzy odnośnie życia klubu. Kilka chwil temu AZS UJ Kraków poinformował o przypisaniu numerów na koszulkach piłkarek. Można więc już śmiało notować to sobie nazwiska w swoich kajetach. 

foto. fb.com/AZS.UJ.JAGIELLONKI

Klub zgłosił na ten moment do ligi 25 zawodniczek, w tym dwie bramkarki. 

Pierwszy mecz podopieczne Krzysztofa Kroka rozegrają na własnym obiekcie przy ul. świętego Andrzeja Boboli 5 w Krakowie w niedziele o 10.30. Przeciwnikiem będzie katowicki GKS. Mecz będzie można zobaczyć oczywiście na obiekcie Prądniczanki (wejście jest darmowe), a także w TVP Sport.

W pozostałych spotkaniach zagrają:
HydroTruck Radom – Czarni Sosnowiec 13 sierpnia, 12:00
Pogoń Tczew – KKP Bydgoszcz 13 sierpnia, 16:00
UKS SMS Łódź – APLG Gdańsk 13 sierpnia, 17:00
Śląsk Wrocław – Górnik Łęczna 13 sierpnia, 12:00
Medyk Konin – Pogoń Szczecin 13 sierpnia, 12:00

My zapraszamy do zabawy w TYPERA, zabawy, w której do zgarnięcia będą gadżety KobiecyFutbol.pl oraz inne nagrody. Regulamin dostępny ->TUTAJ<-, natomiast typy oddajemy na naszym Facebook’u.

 

Other Articles

NewsyPolska
sędzia
Liga MistrzyńNewsyPolskaZagranica
TME SMS Łódź

Leave a Reply