Cztery bramki Wiktorii Nowak. Rekord zwycięski

Po ubiegłotygodniowej porażce z AZS UEK Słomniczanka Słomniki 3:4, zawodniczki Rekordu odniosły wysokie zwycięstwo nad beniaminkiem z Tarnovii, choć to gospodynie musiały gonić wynik.

Wynik meczu w 3. minucie otworzyła Gabriela Gębica, dając prowadzenie przyjezdnym. Mimo kilku dobrych okazji Rekordu, na wyrównującą bramkę gospodynie musiały czekać do 10. minuty,  wtedy to Wiktorii Nowak udało się pokonać bramkę przyjezdnych Aleksandrę Kalitę. Po upływie kilkunastu sekund na tablicy świetlnej w Bielsku-Białej zmienił się wynik spotkania. Po bramce Wiktorii Pietrzyk, która powróciła do gry po kontuzji, jaką doznała na meczu Reprezentacyjnym w Chorwacji, gospodynie objęły prowadzenie.  Do przerwy Rekordzistki zdołały dwukrotnie pokonać bramkarkę Tarnovia za sprawą celnych strzałów Wiktorii Nowak, która skompletowała swojego hattricka.

Druga połowa meczu rozpoczęła się od szybkie trafienia Laury Kłębek. W 29 minucie spotkania drugą bramkę dla przyjezdnych zdobyła Gabriela Gębica, na co zawodniczki z Bielska odpowiedziały dwoma bramkami Magdaleny Knysak i Julii Palicheb. Mecz zakończył się ostatecznie z wynikiem 8:2 dla gospodyń. Dzięki zwycięstwu nad Tarnovią, gospodynie awansują na 2 miejsce w tabeli. W środę w Głogówku  rozegrają zaległe spotkanie z miejscowym Rolnikiem, którym zakończą pierwszą rundę rozgrywek.