fbpx

D1 Arkema: Kinga Szemik ponownie w “11” kolejki!

Kinga Szemik ponownie w ,,11” tygodnia po remisie jej zespołu z wyżej notowanymi rywalkami z Paryża, remisie, który w dużej mierze Reims zawdzięcza właśnie jej!

Polska bramkarka ponownie została wybrana do ,,11” kolejki francuskiej D1 Arkema według portalu Sofascore. Polka została doceniona dwie kolejki wcześniej, o czym pisaliśmy TUTAJ. Stade de Reims zremisowało 2:2 z Paris FC, a Kinga Szemik zanotowała aż 10 interwencji w tym spotkaniu.

Drużyna polskiej golkiperki zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli francuskiej Ekstraligi. Do końca rundy zasadniczej pozostały dwie kolejki. Do Paris FC będącego na najniższym stopniu podium traci dziesięć oczek, nie ma więc szans na wskoczenie na “pudło”. Zespół Kingi Szemik będzie walczył o czwartą pozycję na koniec sezonu z FC Fleury 91, w którym mamy aż trzy nasze reprezentantki: Dominikę Grabowską, Dominikę Kopińską i Ewelinę Kamczyk.

Other Articles

Comments (1)

  1. we francji nie ma bramkrek na poziomie a szemik w meczu z paryzem wpuscila dwa gole ktore jej druzyne kosztowaly punkty. jesli za to wybiera sie do 11tki kolejki to jest to niezly zart.

Leave a Reply