Dominika Grabowska wita się bramką z ligą francuską!

W spotkaniu drugiej kolejki francuskiej 1 Dywizji Fleury 91 pokonało na wyjeździe Le Havre 3:1, a jedną z bramek dla przyjezdnych zdobyła Dominika Grabowska.

Dla Grabowskiej, która do francuskiego zespołu dołączyła z Górnika Łęczna był to debiut w barwach Fleury. Spotkanie nie najlepiej rozpoczęło się dla zespołu 21-letniej pomocniczki, który przegrywał po 18. minutach po tym jak Laetitia Philippe została pokonana przez Amerykankę Deje Davies. Radość gospodyń nie trwała jednak długo, bo zaledwie sześćdziesiąt sekund później do wyrównania doprowadziła Marina Makanza. Przyjezdne wyszły na prowadzenie w 72. minucie, a zdobycie bramki mogła świętować była reprezentantka Szwecji, Julia Spetsmark. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry ustaliła Dominika Grabowska.