
fot. Ślęza Wrocław
Dominika Koleničková wraca do Polski!
Dominika Koleničková ponownie zagra w Polsce. Reprezentantka Słowacji zasiliła szeregi Ślęzy Wrocław.
Dominika Koleničková to słowacka piłkarka urodzona w 1992 roku. Jej pierwszymi klubami były rodzime Nove Zamki i Slovian Bratislava. W sezonie 2020/21 broniła barw niemieckiego FC Saarbrücken. W 2021 roku zanotowała półroczny epizod w Medyku Konin, w barwach którego rozegrała osiem meczów na poziomie Ekstraligi. Po występach w Koninie przeniosła się do cypryjskiego Apollonu Limassol, Ma na swoim koncie jedenaście meczów w reprezentacji Słowacji.
Opublikowano: 18.07.25
Polecamy
-
Newsy06.06.26Kinga Puchalska przedłużyła kontrakt z Energa Stomilankami Olsztyn
Mariusz Cichowski
-
Newsy06.06.26Obsada sędziowska 22. kolejki Orlen 1. Ligi (SEZON 2025/26)
Mariusz Cichowski
-
Newsy05.06.26Kolejna zawodniczka odchodzi z Pogoni Szczecin
Mariusz Cichowski
-
Ekstraliga05.06.26Kolejny rozdział zamknięty. Alicja Dyguś żegna Szczecin
Wiktoria Węgrzyn


