Drugie wzmocnienie Medyka Konin!

Medyk Konin rozpoczął letnią transferową ofensywę od pozyskania dwóch piłkarek AZS PWSZ Wałbrzych. Do Klaudii Fabovej, której przyjście ogłoszono w minionym tygodniu, dołączyła również Jagoda Sapor.

21-latka w tym sezonie miała pewne miejsce między słupkami dolnośląskiej drużyny, jednak nie zdołała wystąpić we wszystkich meczach z powodu kontuzji, której doznała w połowie września w spotkaniu z Górnikiem Łęczna. Jej ogólny dorobek z zakończonych rozgrywek to 10 meczów rozegranych w Ekstralidze oraz dwa w Pucharze Polski.

Dla utalentowanej bramkarki to powrót do Medyka po czterech latach. Podczas swojego pierwszego podejścia do zespołu Romana Jaszczaka nie była w stanie wygryźć ze składu Anny Szymańskiej i dwa sezony spędziła tam grając w pierwszoligowych rezerwach konińskiej ekipy. Wielkopolskę opuściła na rzecz AZS Wrocław, skąd po dwóch latach przeniosła się do Wałbrzycha.

Sapor w przeszłości regularnie występowała w młodzieżowych reprezentacjach Polski, lecz nie zdołała jeszcze zadebiutować w seniorskiej kadrze. Z Medykiem podpisała 2-letni kontrakt.

Niebawem wicemistrz Polski ogłosi również transfer z innego ligowego rywala, o czym informowaliśmy TUTAJ.

fot. czarnisosnowiec.eu

Inne wiadomości

NewsyPolskaPuchar Polski
EkstraligaI ligaNewsyNiższe ligiPolskaReprezentacjaReprezentacja AU-17U-19
Reprezentacja Polski U-15

Dodaj komenntarz