Dublet Dominiki Grabowskiej, asysta Eweliny Kamczyk!

Fleury 91 pokonał w ćwierćfinale Pucharu Francji Lille 5:1 i awansował do kolejnej fazy rozgrywek. Dwie bramki dla gospodyń zdobyła Dominika Grabowska.

Fleury wyszło na prowadzenie w szesnastej minucie, gdy na listę strzelców wpisała się pochodząca z Wybrzeża Kości Słoniowej Rosemonde Kouassi. Przyjezdne odpowiedziały w 22. minucie po golu Jessy Roux. Strzelanie w drugiej połowie rozpoczęła Dominika Grabowska, która wyprowadziła swoje zespół na prowadzenie w 63. minucie, a niespełna dziesięć minut później podwyższyła prowadzenie po asyście Eweliny Kamczyk. Na kwadrans przed zakończeniem regulaminowego czasu gry drugie trafienie zanotowała Kouassi, a wynik meczu w 89. minucie ustaliła Charlotte Fernandes.

Dominika Grabowska na boisku przebywała do 75. minuty, a Ewelina Kamczyk plac gry opuściła w 83. minucie.