Dwie asysty Kingi Kozak w eliminacjach Ligi Mistrzyń

Glasgow City pokonał 2:0 irlandzki Shelbourne w spotkaniu półfinałowym I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Dwie asysty przy golach dla zespołu ze Szkocji zanotowała Kinga Kozak.

Po pierwszej połowie zakończonej bezbramkowym remisem to zespół ze Szkocji był bliżej objęcia prowadzenia, a mogła to zapewnić Kinga Kozak, której uderzenie zatrzymało się na poprzeczce.
Glasgow objęło prowadzenie w 54. minucie gdy podanie Kingi Kozak na gola zamieniła Islandka Brenna Lovera. Wynik meczu w 65. minucie ustaliła Lauren Davidson, której asystowała Kozak.

20-letnia reprezentantka Polski na boisku przebywała do 73. minuty, gdy została zmieniona przez Aleigh Gambone.

W spotkaniu półfinałowym zespół reprezentantki Polski zmierzy się w sobotę, o godzinie 17:00 z litewską Gintrą.