Dwie bramki polskiej napastniczki w Niemczech!

W sobotę, 19 sierpnia sezon 2023/2024 został zainaugurowany w 2. Bundeslidze kobiet. Już po otwierającej nową edycję rozgrywek kolejce napływają do nas świetne wiadomości, miejmy nadzieję, że to dobry prognostyk na cały sezon!

W 2. Bundeslidze rywalizuje zespół SC Sand z regionu Badenii-Wirtembergii, w którym od niedawna występuje nasza rodaczka, Julia Matuschewski. 26-letnia polska napastniczka świetnie rozpoczęła sezon, bowiem w meczu otwierającym sezon 2023/2024 jej drużyna pokonała rezerwy Hoffenheim 3:2, a dwie bramki dla gospodyń tego spotkania zdobyła właśnie Julia. Polska napastniczka wpisała się na listę strzelczyń w minucie piętnastej oraz w drugiej minucie doliczonej do czasu gry pierwszej połowy.

Zespół SC Sand w minionym sezonie w 2. Bundeslidze uplasował się ostatecznie na siódmej pozycji w tabeli. Miejmy nadzieję, że dobre rozpoczęcie sezonu 2023/2024 jest prognostykiem jeszcze lepszej, bieżącej odsłony tych rozgrywek.