
Dwie zawodniczki zostają w Ślęzie
Natalia Krawczyk i Wiktoria Kaczorowska zostają w Ślęzie Wrocław na kolejny sezon.
Natalia Krawczyk występuje w Ślęzie Wrocław od sezonu 2022/23. W minionej kampanii Orlen 1 ligi rozegrała 21 meczów i raz wpisała się na listę strzelczyń. Wiktoria Kaczorowska trafiła natomiast do Wrocławia rok później z Pogoni Szczecin. Ma na swoim koncie 29 występów w barwach o Ślęzy, z czego 19 w ubiegłym sezonie Orlen 1 ligi.
Wcześniej swoje umowy ze Ślęzą prolongowały takie zawodniczki jak Nikola Domaszewicz, Bianka Raduj i Daria Matuszewska.
Polecamy
-
CLJ14.06.26CLJ: Finały w Ząbkach padły łupem Czarnych i Diamondsów
Milena Romanowska
-
Hiszpania14.06.26Liga F Moeve: Jacinto przenosi się do Madrytu
Leszek_Z
-
Newsy14.06.26Medyk Konin żegna trenera. Łukasz Wojtała odchodzi z klubu
Wiktoria Węgrzyn
-
Newsy13.06.26Olga Wieremiejczyk zasili Energa Stomilanki Olsztyn
Milena Romanowska



Legia Ladies
Ślęza Wrocław
Polonia Środa Wielkopolska
KKPK Medyk Primabiotic Konin
Resovia Rzeszów
UKS 3 Fakro Jelna
HydroTruck Czwórka Radom
Unia Lublin
Kobiecy KP Bydgoszcz
Juna-Trans Stare Oborzyska
KKP Warszawa