Efektowna końcówka Rekordu

W niedzielnym spotkaniu zamykającym trzecią kolejkę w Bielsku – Białej miejscowy Rekord pokonał Respekt Myślenice, zdobywając decydujące bramki w końcówce meczu.

Wynik spotkania w 3. minucie meczu otworzyła Karolina Czyż, która wykorzystała zagranie Katarzyny Moskały i strzałem z lewej nogi pokonała bramkarkę przyjezdnych. Gospodynie z minuty na minutę starzały sobie coraz groźniejsze sytuacje. Katarzyna Moskała kilkakrotnie zagrażała pod bramką Respektu jednak dobrze w tym dniu dysponowana była bramkarka gości Justyna Waśko. Dobrą okazję do wyrównania miała Maria Dziadkowiec w sytuacji sam na sam strzeliła obok bramki. Chwilę później Natalia Majewska wyszła zwycięsko z pojedynku z Sonią Jurka, która miała stuprocentową sytuację. Do przerwy wynik spotkania nie zmienił się choć obie drużyny miały ku temu okazję ale świetnie dysponowane były obie bramkarki.

W 31. minucie Mariola Stojeba zanotowała dobry przechwyt w środkowej części boiska zgrała na prawą stronę do Zuzanny Węglarz, która doprowadziła do remisu. Końcówka spotkania należała jednak do gospodyń. W 38. minucie meczu po ciekawym rozegraniu rzutu wolnego drogę do bramki strzeżonej przez Justyny Waśko znalazła Wiktoria Nowak. A wynik spotkania bramką na 3:1 ustaliła Karolina Czyż. Po ciekawym futsalowym widowisku trzy punkty pozostały w Bielsku – Białej.