Polki o krok od awansu

Eliminacje MME: Testy dla kadry U17 skończyły się!

Eliminacje MME: Polki meczem ze Słowacją zainaugurują 2 rundę eliminacji do ME. Polki zmierzą się jeszcze z Holandią i Walią

Doceniacie naszą pracę? Postawcie nam kawę!
Postaw mi kawę na buycoffee.to 

Reklama

Nadszedł wreszcie ten dzień. Już dzisiaj podopieczne Pauliny Kawalec rozegrają pierwszy mecz w drugiej decydującej rundzie eliminacji młodzieżowych ME. Jeśli uda im zakwalifikować się na ten turniej, to będzie ich drugi europejski czempionat z rzędu! Przypomnijmy bowiem, że wcześniej grały na boiskach Wysp Owczych tutaj!

Pierwszym rywalem Biało-czerwonych będą Słowaczki, z którymi polki w tej kategorii wiekowej wygrywały. Tak było między innymi w 2015 roku (2:0), 2018 (3:2) i w 2019 (1:0). Nasze południowe sąsiadki  w kwalifikacjach 1 rundy grupy A wygrały tylko z Andorą (3:0), a przegrały z  holenderkami (0:6) i Czeszkami (0:2). 

Spotkanie Biało-czerwonych rozpocznie się o godzinie 20:00 czasu środkowo-europejskiego, a to niezwykle ważne starcie można obejżecie na naszej stronie.

Reklama
Opublikowano: 11.03.26

Polecamy