fbpx

Emilia Zdunek z nowym kontraktem!

Emilia Zdunek dobrze spisywała się w swoim premierowym sezonie za granicą. Hiszpańska Sevilla jest na tyle zadowolona z postawy reprezentantki Polski, że 27-latka podpisała nowy, roczny kontrakt.

Polka w minionym sezonie strzeliła dwie bramki w 17 meczach ligowych, dołożyła też jedno trafienie w Pucharze Hiszpanii. Sevilla uplasowała się na jedenastym miejscu w tabeli Primera Iberdrola, a także doszła do półfinału Copa de la Reina. Tam z powodu zakończenia sezonu, już na początku nowych rozgrywek zmierzy się w walce o finał z Barceloną.

Początkowo było ciężko, a kiedy już przywykłam i się zaaklimatyzowałam, to nastała pandemia. Ten pierwszy sezon był dla mnie takim przetarciem. Wiem, że stać mnie na więcej. Mogę grać jeszcze lepiej i pokazać się z lepszej strony. Będę pracowała nad tym, żeby tak było. Teraz wrócę z zupełnie innym nastawieniem, jestem o te kilka miesięcy bardziej doświadczona. Startuję też z innej pozycji niż przed rokiem. Ten drugi sezon na pewno będzie lepszy – powiedziała reprezentantka Polski portalowi „Łączy Nas Piłka”.

Other Articles

EkstraligaNewsyPolska

Leave a Reply