Ewa Pajor walczyła o fazę grupową Ligi Mistrzyń

VfL Wolfsburg zremisował 3:3 na wyjeździe z Paris FC w pierwszym spotkaniu w kwalifikacjach Ligi Mistrzyń. Ewa Pajor rozegrała całe spotkanie.

Wicemistrzynie Niemiec udały się do Francji na pierwsze spotkanie z Paris FC w kwalifikacjach do Ligi Mistrzyń. W 4. minucie spotkania wynik otworzyła Vivien Endemann. Faworytki świetnie rozpoczęły mecz i na tablicy widniało już 0:1. Na odpowiedź gospodyń nie trzeba było długo czekać. Pomocniczka Paris FC, Gaetane Thiney doprowadziła do remisu w 8. minucie. Zawodniczki z Paryża ponownie wyszły na prowadzenie w 15. minucie dzięki bramce Mathilde Bourdieu. VfL Wolfsburg nie odpuszczały, ciągle stwarzając groźnie sytuacje bramkowe. W 30. minucie spotkania Alex Popp po asyście Joelle Wedemeyer odrobiła straty i znów mieliśmy remis. Tuż przed przerwą piłkarki Paris FC ponownie wyszły na prowadzenie, tym razem za sprawą Julie Dufour.

W drugiej części spotkania zawodniczki z Wolfsburga dążyły do odrobienia strat. Starania wicemistrzyń Niemiec zostały nagrodzone w 73. minucie meczu. Dośrodkowanie z rzutu wolnego Leny Lettwein wykorzystała Alex Popp. Ewa Pajor trafiła do bramki strzeżonej przez Nnadozie ale była na minimalnym spalonym. W kolejnych minutach spotkania obie strony starały się jeszcze strzelić gola, jednakże więcej bramek nie padło.