Kobiecy Futbol
Inne Newsy Polki za granicą

Ewa Pajor z nowym kontraktem…

Jak poinformował portal piłkarski.biz piłkarka VfL Wolfsburg oraz Polskiej Reprezentacji dołączyła do ambasadorów marki T-Mobile.  Warto zaznaczyć, że w reklamach tej marki usług telekomunikacyjnych występuje m.in. Robert Lewandowski. 
 
Jak czytamy dalej, urodzona w Uniejowie piłkarka będzie brała udział w akcjach promujących strategiczne działania oraz portfolio usług marki T-Mobile. Jak mówi prezes zarządu T-Mobile Polska Andreas Maierhofer
 
-” Jako T-Mobile działamy zgodnie z ideą life is for sharing, co oznacza, że chcemy pomagać naszym klientom dzielić i cieszyć tym, co najlepsze. Dlatego też zdecydowaliśmy się wspierać ukochany sport Polaków. Dziś jestem niezmiernie dumny z tego, że do naszej magentowej drużyny dołącza jedna z najlepszych zawodniczek na świecie – Ewa Pajor. Prezentuje ona bowiem wyjątkową ambicję, pracowitość oraz konsekwencję w działaniu, co pozostaje bliskie również naszym wartościom”
 
Jest to na pewno spore wyróżnienie dla młodej piłkarki, która przeniosła się do VfL Wolfsburg  w 2015 roku, po kilku latach gry w Medyku Konin.  Jak sama przyznała:
 
Liczę na to, że nasza współpraca wpłynie pozytywnie na dynamiczny rozwój piłki nożnej w wydaniu kobiecym w Polsce i Europie”
 
W reklamach tego operatora występuje sportowcy, aktorzy oraz inni celebryci znani ze szklanego ekranu. Czekamy więc na pierwszą reklamę z naszą piłkarką  
 
fot. Anke Waelischmiller

Może Cię również zainteresować

Gol “Grzybka” dał trzy punkty

Kacper Grzeszczyk

Mistrzynie Polski ogłosiły plan przygotowań, co najmniej trzy sparingi Górnika Łęczna

Mariusz

Przewiduj wyniki meczów i walcz o nagrody – rusza druga edycja Typera KobiecyFutbol.pl!

Mariusz

Skomentuj