Kobiecy Futbol
Ekstraliga Francja Newsy Polki za granicą Polska Zagranica

Ewelina Kamczyk rozważa transfer zagraniczny, wyjawiła możliwy kierunek!

Ewelina Kamczyk od lat jest czołową postacią Ekstraligi i praktycznie co sezon powraca temat jej potencjalnego transferu za granicę. Reprezentantka Polski jak dotąd nie decydowała się na zmianę otoczenia, lecz sama przyznaje, że obecne rozgrywki mogą być jej ostatnimi na polskich boiskach.

– Myśli o transferze za granicę pojawiają się coraz częściej. Nie oszukujmy się: w Polsce osiągnęłam już wszystko co mogłam. Nie da się zrobić nic więcej. A oferty są. I zastanawiam się mocno, zwłaszcza nad jedną – wyjawiła 25-latka w rozmowie z TVP Sport – Czuję po sobie, że to dobry moment, żeby wyjechać. Mam potrzebę spróbowania czegoś innego. Doskonale wiem, że według wielu powinnam już dawno to zrobić. To łatwe nie będąc mną stwierdzić: “wyjedź, dlaczego nie?”. Ale uwierz – nie łatwo postanowić o zmianie środowiska przy nawracających migrenach i niepewności z nimi związanej – dodała.

Kamczyk zapytana o to, skąd jest oferta, którą najpoważniej rozważa, odpowiedziała krótko – Chodzi o ligę francuską – nie podając jednocześnie, o jakim dokładnie klubie mowa.

25-letnia skrzydłowa w tym sezonie ponownie bije się o koronę królowej strzelczyń Ekstraligi, mając na swoim koncie już 17 trafień. Skuteczniejsza jest od niej jedynie klubowa koleżanka, Nikola Karczewska.

 

fot. Klaudia Golasz/KobiecyFutbol.pl

Może Cię również zainteresować

Oficjalnie: Kolejna zawodniczka wzmacnia atak Mitechu Żywiec

Mariusz

Eliminacje Ligi Mistrzyń w TVP Sport

Strzyż

GKS Katowice wznowił treningi

Cichy

Skomentuj