Futsal Ekstraliga: Lider przegrywa pierwszy mecz w sezonie!

Miłą niespodziankę zrobili swoim kibicom zawodniczki ROW-u Rybnik, które pokonały w zaległym spotkaniu drugiej kolejki futsalowej Ekstraligi Górzno Nowy Świt 3:2.

Lider tabeli objął prowadzenie w siódmej minucie po golu Agady Bały. Odpowiedź miejscowych była jednak natychmiastowa, bo już w 9. minucie Marlena Jaszyk doprowadziła do wyrównania, a przed przerwą ROW wyszedł na prowadzenie, gdy na listę strzelców wpisała się Maja Stopka.

W drugiej części spotkania Natalia Matuszewska wyrównała stan mecz w dwudziestej czwartej minucie. Gola na wagę zwycięstwa w 28. minucie zdobyła Agata Sobkowicz.