[GALERIA] Orlen Ekstraliga: Lech Poznań UAM – Rekord Bielsko-Biała

Na zakończenie sezonu 2025/2026 Lech Poznań UAM wygrał 2:1 z Rekordem Bielsko-Biała i debiutancki sezon w Orlen Ekstralidze zakończył na ósmej pozycji. Z tego spotkania przygotowaliśmy dla Was galerie.

Reklama

Doceniacie naszą pracę? Postawcie nam kawę!
Postaw mi kawę na buycoffee.to 

Reklama
Opublikowano: 03.06.26

Polecamy