fbpx

Gwiazda Eintrachtu przedłużyła kontrakt!

Działacze Eintrachtu przyszykowali prawdziwy hit na zakończenie roku-gwiazda trzeciego zespołu niemieckiej Frauen Bundeslig, Lara Prašnikar przedłużyła kontrakt do 2028 roku!

Reprezentantka Słowenii trafiła do Eintrachtu w 2020 roku. Przez ten czas zagrała 91 spotkań w barwach “Orlic”, w których strzeli 41 goli i zanotowała 36 asyst. W bieżącym sezonie Frauen Bundesligi zdobyła 12 bramek, co czyni ją najlepszą strzelczynią rozgrywek ex aequo z jej klubową koleżanką, Nicolą Anyomi i Alexandrą Popp z Wolfsburga.

-Naprawdę doceniam to, co klub zrobił dla mnie w ostatnich latach i jak rozwinęłam się tutaj jako osoba i jako zawodniczka. Odkąd zadomowiłam się we Frankfurcie, gram bardzo konsekwentnie, to jedna z najważniejszych rzeczy w piłce nożnej. Wierzę, że mogę stać się jeszcze lepsza i odnosić większe sukcesy jako zawodnik, ale także jako zespół. W tym roku doświadczyłam gry w Lidze Mistrzyń z tą drużyną. Moim wielkim marzeniem jest zdobywanie tytułów. Tutaj, we Frankfurcie, widzę potencjał w ciągu najbliższych czterech i pół roku – powiedziała sama zainteresowana dla klubowych mediów.

 

Other Articles

EkstraligaNewsyPolska
NewsyPolki za granicąZagranica
Ewelina Kamczyk

Comments (1)

  1. Statusu gwiazdy to ona w Eintracht nie ma. Wyrozniajaca sie zawodniczka. Nic poza tym.

Leave a Reply