Kobiecy Futbol
Image default
I liga News. Newsy Polska

Hat Trick Bednarz. Resovia z przytupem kończy rundę jesienną

Resovia potwierdziła że na swoim terenie jest piekielnie niebezpieczna. Dziś z kwitkiem odprawiła Polonię Środa Wielkopolska. 

Wszystko za sprawą Karoliny Bednarz, która zaaplikowała rywalkom trzy bramki. “Duma Podkarpacia” podeszła do spotkania skoncentrowana. Podopieczne Pawła Szurgocińskiego chciały nawiązać kontakt z czołówką ale i zdobyć przewagę przed ścigającymi ich rywalkami. Z drugiej strony Polonia Środa Wielkopolska chciała udowodnić, że porażka z Tczewem to wypadek przy pracy. Inne plany na sobotnie popołudnie miała wspomniana Bednarz, która trzy razy znalazła drogę do bramki Pareckiej. Na chwilę obecną, przy zaległych i nierozegranych meczach, Rzeszowianki spędzą przerwę zimową na trzecim  miejscu podium, ze stratą jednego i dwóch punktów odpowiednio do wice i lidera rozgrywek.

 

1 Liga – 11 kolejka
Arini Resovia Rzeszów – Polonia Środa Wlkp. 3:0 (2:0)
Bednarz 14`, 27`, 67`

Sędzia główna: Beata Wosiewicz
Resovia: Barszcz – Kurasz, Czyż, Komanda, Gajdur (Rostecka), Misiak (Michalska), Marszał, Łach (Mroczka), Bednarz (Czubat), Kaput, Lindström (Dańko)

Polonia: Parecka – Nowak, Ratajczak, Drożak, Falkowska (Karasińska), Grońska, Grzybowska, Szewczyk, Nogalska, Ciesiółka, Mikołajczyk

 

Może Cię również zainteresować

Zawodniczka AP LOTOS-u Gdańsk wypożyczona do III-ligowca

Cichy

Znamy pierwsze decyzje PZPN, wciąż czekamy na oficjalny komunikat ws. rozgrywek kobiecych

Mariusz

Z. Karwowska: Mam plan na swoją przyszłość

Wielbuond

1 komentarz

Rzeszowianin 13 listopada 2021 at 23:28

Wiosna wasza Resoviaczki! Brawo i do przodu bo stać was na awans 👏

Powtórz

Skomentuj