Hit kolejki na remis, kolejne wysokie zwycięstwo Pogoni DEKPOL Tczew

Remisem zakończył się pojedynek liderującego  w tabeli pierwszej ligi SWD Wodzisławia Śląskiego, który podejmował zespół z Radomia.  Wysoką formę potwierdziły z kolei zawodniczki z Tczewa, które pokonały UKS 3 Weronice 6:3 i awansowały na drugiej miejsce w tabeli.

Po przekonującym zwycięstwie nad Ząbkovią Ząbki (10:1) kolejne dobre spotkanie rozegrał zespół Pogoni DEKPOL Tczew, który pokonał na wyjeździe zespół Staszkówki 6:3. Pierwsza połowa obfitowała w trafienia i zakończyła się wynikiem 3:2 dla zespołu gospodyń. Drugie 45.minut to dominacja zespołu przyjezdnych, a przede wszystkim festiwal strzelecki Magdaleny Sobol, która zdobyła w drugiej połowie trzy bramki i zapewniła swojemu zespołowi zwycięstwo

UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna – Pogoń DEKPOL Tczew 3:6 (3:3)
Piksa 5′, Tomasiak 30′, Fryczek 44′ – Jeleń 18′, Sobal 27′, 47′, 54′, 90+4′, Tabor 51′

Bramek nie zobaczyli kibice w Rybniku, gdzie dziewiąty w tabeli ROW podejmował sąsiada z tabeli drużynę rezerw UKS-u SMS Łódź.

TS ROW Rybnik – UKS SMS II Łódź 0:0

W absolutnym hicie kolejki lider tabeli SWD Wodzisław Śląski zremisował 3:3 z wiceliderem HydrotTuckiem Radom 3:3. Spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia przyjezdnych, które wyszły na prowadzenie w 13.minucie spotkania, a po 25 minutach prowadził 2:0 po bramce Amelii Chmury. Lider tabeli odpowiedział jeszcze przed przerwą bramką Katarzyny Rozmus. Na początku drugiej połowy do remisu doprowadziła Roksana Gulec, a na prowadzenie liderki wyprowadziła Julia Piętakiewicz. Na sześć minut przed zakończeniem spotkania do wyrównania doprowadziła Aleksandra Szydło ustalając wynik spotkania.

KS SWD Wodzisław Śląski – HydroTruck Radom 3:3