fbpx

II Liga: Nowa sterniczka Juny-Trans Stare Oborzyska!

Do spektakularnej zmiany na stanowisku szkoleniowca doszło w zespole LZS Juna-Trans Stare Oborzyska, za sterami zespołu stanęła Dominika Dewicka!

Występujące w grupie północnej II ligi zawodniczki ze Starych Oborzysk rundę jesienną zakończyły na fotelu liderek. Zespół zdecydowanym krokiem zmierza w kierunku awansu na zaplecze Orlen Ekstraligi. Juna-Trans, obok Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski, jest jedynym zespołem w stawce, który na przestrzeni dziesięciu jesiennych kolejek nie zaznał goryczy porażki. Liderki tabeli punkty straciły w spotkaniu trzeciej kolejki, kiedy zremisowały 2:2 na wyjeździe ze swoimi największymi rywalkami w walce o awans na wyższy szczebel rozgrywkowy – mowa o wspomnianej wcześniej Ostrovii.

Zespół prowadzony przez ostatnie siedem lat przez Marcina Adamczaka w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024 poprowadzi doskonale znana wszystkim sympatykom kobiecego futbolu Dominika Dewicka. Wszechstronnie utalentowana bramkarka, z doświadczeniem gry i sukcesami zarówno na trawie, piasku, jak i na parkiecie z pewnością będzie mogła wykorzystać cały swój talent i swoją wiedzę w zespole ze Starych Oborzysk. Zastąpienie Marcina Adamczaka nie będzie łatwym zadaniem, nowa trenerka posiada jednak wszelkie kompetencje, aby temu zadaniu sprostać. Dominika Dewicka obejmuje zespół niesamowicie utalentowany, perspektywiczny, z jasno określonym celem – awansem do Orlen I ligi. Dla nowej trenerki Juny-Trans jest to zarazem wspaniała okazja do odniesienia sukcesu szkoleniowego, ale też bardzo duża presja.

Podoba Ci się artykuł?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Other Articles

FutsalNewsyPuchar Polski
InneNewsyReprezentacjeZagranica

Leave a Reply