II Liga Północna: Wygrana UW w Raszynie

W 4. Kolejce grupy północnej II ligi Uniwersytet Warszawski wysoko zwyciężył z drużyną KS Raszyn siedmiokrotnie trafiając do bramki rywalek bez straty gola.

Początek spotkania wcale nie wskazywał, by mecz potoczył się tak jednostronnie.  W pierwszych minutach to gospodynie stwarzały częściej zagrożenie dla bramki rywalek, ale bezskutecznie. W 10’ groźny strzał oddała Sylwia Brzezińska, zmuszając interweniującą Zuzannę Nikisz do wybicia piłki na róg. Chwilę później swoją szansę wykorzystały przyjezdne i po strzale Emilii Jarzyny objęły prowadzenie. Raszyn próbował szybko odrobić stratę, ale próby Oliwii Czarnockiej i Sylwii Brzezińskiej ponownie udaremniła bramkarka Akademiczek. W 23’ drugą bramkę dla Uniwersytetu zdobyła Katarzyna Jeryng, a w 30’ swoje drugie trafienie zdobyła Emilia Jarzyna posyłając piłkę do bramki bezpośrednio z rzutu rożnego.

Po przerwie strzelczyni ostatniej bramki w 57’ skompletowała hat-tricka po tym, jak wykorzystała dobre dogranie Zuzanny Maciejewskiej. Zawodniczka Akademiczek miała kolejną szansę na bramkę w 73’, ale jej uderzenie trafiło w słupek. Natomiast chwilę później udało się jej zdobyć asystę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, które na bramkę zamieniła Agnieszka Gołębiowska. W 77’ wywalczony przez Uniwersytet rzut karny wykorzystała Katarzyna Jeryng, a wynik spotkania na 7:0 dla UW w 87’ ustaliła Angelika Kacalak.