fbpx

Ile warta jest Zawistowska? Licytacja trwa

Organizatorom Turnieju Charytatywnego – „Piłkarze dzieciom” udało się namówić Weronikę Zawistowską, by przekazała koszulkę Czarnych Sosnowiec wraz z autografem na charytatywną licytację.

Ta już w pierwszych minutach wywołała nie lada zainteresowanie. Aktualnie najwyższa kwota to 1050 zł, a koniec licytacji przewidziany jest na 4 października. Chętni mają czas do 23:59, by dołożyć swoją cegiełkę.

Jak widać na turniejowym fan page’u lada moment do licytacji przyłączyć ma się Sportis KKP Bydgoszcz, której prezes już przekazała koszulkę na licytację. Jak udało się nam dowiedzieć, start licytacji przewidziany jest lada dzień.

 

https://www.facebook.com/pilkarzedzieciom/posts/3370801582977491

 

Coroczny turniej w Wielkopolskim Kościanie cieszy się sporą popularnością. Pośród gwiazd męskich oraz żeńskich nie brakuje głośnych nazwisk. Na turnieju goszczono min. Ewelinę Kamczyk, Sylwię Matysik, czy Weronikę Zawistowską. Poza piłką nożną przybyłych kibiców czeka najczęściej sporo atrakcji i niespodzianek. Od pokazów policyjnych, przez walki bokserskie po występy wokalne zaproszonych gości.

W 2020 roku z powodu pandemii turniej postanowiono zawiesić, jednak organizatorzy uruchomili licytacje na facebooku, by pomóc małej Amelce.

Other Articles

I ligaNewsyPolska

Leave a Reply