
Joanna Radziwiłowa opuszcza zespół z Bydgoszczy
Fanów Sportisu KKP Bydgoszcz z pewnością zasmuci informacja, że z klubem żegna się Joanna Radziwiłowa.
Popularna „Aśka” do bydgoskiej drużyny trafiła w przerwie zimowej sezonu 2022/2023. Występowała na pozycji bramkarki w zespole WSG/Sportis KKP II Bydgoszcz. W rundzie wiosennej zanotowała 4 spotkania na poziomie Lokum III Ligi Kobiet, ostatecznie plasując się ze swoją drużyną na najniższym stopniu podium ligowej tabeli.
Nie wiemy jeszcze w jakim kierunku zmierzać będzie dalsza kariera Joanny „Aśki” Radziwiłowej, ale jednego możemy być pewni: zespół, do którego trafi pozyska zawodniczkę o wielkiej charyzmie i zaangażowaniu.
Polecamy
-
Newsy06.06.26Kinga Puchalska przedłużyła kontrakt z Energa Stomilankami Olsztyn
Mariusz Cichowski
-
Newsy06.06.26Obsada sędziowska 22. kolejki Orlen 1. Ligi (SEZON 2025/26)
Mariusz Cichowski
-
Newsy05.06.26Kolejna zawodniczka odchodzi z Pogoni Szczecin
Mariusz Cichowski
-
Ekstraliga05.06.26Kolejny rozdział zamknięty. Alicja Dyguś żegna Szczecin
Wiktoria Węgrzyn


