fbpx

Kadra narodowa U-17 zagra dwumecz z wymagającymi rywalkami

Reprezentacja Polski do lat 17 prowadzona przez Marcina Kasprowicza rozegra towarzyski dwumecz z rywalkami z Austrii. Do spotkania dojdzie w trakcie zgrupowania w Turcji.

Aktualnie Polki są w trakcie zgrupowania w Warszawie, w dniach od 29 do 31 stycznia kadrowiczki przygotowują się pod okiem selekcjonera Marcina Kasprowicza do zbliżającej się do drugiej rundy eliminacji mistrzostw Europy U-17, które ruszą już za półtora miesiąca. Biało-Czerwone o przepustkę do turnieju finałowego powalczą kolejno z Macedonią Północną (13 marca), Szkocją (16 marca) oraz Danią (19 marca). Do listy powołanych zawodniczek, którą prezentowaliśmy TUTAJ, dowołane zostały dwie zawodniczki. W zgrupowaniu nie mogły wziąć udziału Emilia Sobierajska (KS Pogoń Dekpol Tczew) oraz Nicola Salawa (Resovia Rzeszów), w ich miejsce zaproszenie otrzymały Małgorzata Rogus (1. KS Ślęza Wrocław) i Małgorzata Pettke (AP Orlen Gdańsk).

Jednym z etapów przygotowań reprezentacji Polski U-17 do kluczowej rozgrywki o awans na mistrzostwa Europy będzie zgrupowanie w Turcji, podczas którego biało-czerwone rozegrają sparingowy dwumecz z wymagającymi rywalkami z Austrii.

Podoba Ci się artykuł?
Postaw mi kawę na buycoffee.to 

Other Articles

EkstraligaFrancjaNewsyPolki za granicąPolskaTransferyZagranica
Oliwia Szperkowska
NewsyReprezentacjaU-17

Leave a Reply