Kansas City remisuje z Racing Louisville

W sobotę byliśmy świadkami meczu NWSL Challenge Cup pomiędzy Kansas City z Racing Louisville. Padł remis 1:1.

Piłka w USA wraca do żywych! Po przerwie zagrały między sobą Racing Louisville i Kansas City. Mimo tego, iż faworytkami były piłkarki z Kansas po fenomenalnym meczu padł sensacyjny remis.

Worek z bramkami otwarła Cece Kizer, która w 20′ minucie trafiła do siatki Kansas City. W drugiej połowie natomiast dla ekipy z Kansas trafiła Addi McCain w 78′ minucie.

NWSL Challenge Cup – faza grupowa
Racing Louisville – Kansas City FC 1:1 (1:1)
Kizer 20′ – McCain 78′

Żółte kartki: Bonner 60′ (RL), McCain 83′ (KC)

Racing Louisville: Lund – Maritn, Bonner, Merrick, Fox – Olofsonn, Howell, Kizel (Millet 72′)- Davis, McDonald, Ekic (Salmon 57′).

Trener: K. Bjorkegren

Kansas City: Franch – Mace, Loera, Winebrenner, Edmonds (Rodriguez 74′) – Mewis (McCain 46′), Scott, Picket – Williams, LaBonda (Bennet 77′), Hamilton (Curran 69′).

Trener: M. Potter

Następny mecz Kansas City rozegra 26. marca z Chicago Red Stars, a również Louisville 26. marca z Houston Dash, oba mecze w ramach NWSL Challenge Cup.