fot. slaskwroclaw.pl

Karolina Iwaśko poinformowała o zakończeniu kariery!

Karolina Iwaśko, związana ze Śląskiem Wrocław od początku istnienia sekcji, zakończyła piłkarską karierę. O swojej decyzji poinformowała na Facebooku.

Reklama

Karolina Iwaśko poinformowała o zakończeniu kariery!

25-letnia zawodniczka przez całą karierę związana była z Wrocławiem. Od 2014 do 2019 roku występowała w AZS-ie Wrocław, a po przejęciu klubu przez Śląsk Wrocław występowała w WKS przez sześć sezonów.
W minionej kampanii występująca w młodzieżowych reprezentacjach Polski Iwaśko na boiskach Orlen Ekstraligi pojawiła się w dwóch spotkaniach, w których spędziła na boisku zaledwie jedenaście minut. Najlepsza strzelczyni Śląska w sezonie

Doceniacie naszą pracę? Postawcie nam kawę!
Postaw mi kawę na buycoffee.to 

25-letnia pomocniczka podczas swojej przygody w Śląski zdobyła dziewiętnaście goli, a po raz ostatni wpisała się na listę strzelczyń w sezonie 2023/2024, w meczu z KS Uniwersytetem Jagiellońskim, który odbył się siódmego października 2023 roku.

Śląsk miniony sezon Orlen Ekstraligi zakończył na siódmym miejscu w tabeli.

Ta decyzja dojrzewała we mnie od dłuższego czasu, choć niektóre sytuacje sprawiły, że szybciej musiałam się z nią pogodzić.
Piłka nożna była ogromną częścią mojego życia. Choć bywała brutalna i wymagająca, nauczyła mnie więcej, niż mogłam sobie wyobrazić. Dzięki niej dojrzałam nie tylko jako zawodniczka, ale przede wszystkim jako człowiek. Zabrała mi tyle samo, ile dała, ale każda chwila na tej drodze miała swoją wartość.
Pisząc te słowa, mam łzy w oczach. To właśnie dzięki piłce poznałam wspaniałych ludzi, którzy zostaną w mojej pamięci na zawsze. Spotkałam również osoby, które pokazały mi, jakim człowiekiem nie chcę być w przyszłości. Każde z tych doświadczeń czegoś mnie nauczyło i ukształtowało – możemy wpisać w emocjonalnym wpisie Iwaśko.

Reklama
Opublikowano: 31.05.26

Polecamy