fbpx

Katarzyna Daleszczyk z pięknym trafieniem w Coppa Italia!

Występująca na co dzień we włoskim FC Lumezzane Katarzyna Daleszczyk zaimponowała przepięknym trafieniem w Pucharze Włoch. Musicie to zobaczyć!

Polska pomocniczka jest podstawową zawodniczką występującego aktualnie we włoskiej Serie C FC Lumezzane, które po rozegranych 17. kolejkach sezonu 2023/2024 znajduje się tuż za plecami AlbinoLeffe, będącego na dziesiątej pozycji w stawce. Celem Lume jest awans do Serie B, z pewnością jest to cel jak najbardziej realny, zwłaszcza, że liga zbliża się dopiero do półmetka rozgrywek, a miejsce w pierwszej “dziesiątce” gwarantuje udział w play-off o promocję do wyższej klasy rozgrywkowej.

Będąca w tak wysokiej formie Katarzyna Daleszczyk z pewnością może bardzo pomóc swojemu zespołowi w osiągnięciu celu na sezon 2023/2024. Po zwycięstwie w Pucharze Włoch z Pro Sesto Women 3:0, FC Lumezzane jest o krok od awansu do kolejnej fazy tych rozgrywek. W niedzielę dojdzie do kluczowego starcia z ekipą Monterosso. Potwierdzeniem rewelacyjnej dyspozycji polskiej pomocniczki jest bramka zdobyta w spotkaniu Coppa Italia przeciwko Pro Sesto Women. Trafienie polskiej pomocniczki robi piorunujące wrażenie, musicie to zobaczyć!

Podoba Ci się artykuł?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Other Articles

CLJCLJ U-18Newsy

Leave a Reply