fbpx

KKS Czarni Sosnowiec przedstawił plan przygotowań przed rundą wiosenną

Lider ekstraligi po rundzie jesiennej, przedstawił swój plan przygotowań przed rundą wiosenną Ekstraligi. Podopieczne Sebastiana Stęplewskiego w styczniu i lutym rozegrają w sumie osiem sparingów.

Sosnowiczanki zimowy okres przygotowawczy rozpoczną od dwóch sparingów zagranicznymi klubami. Pierwszy sparingpartner  będzie drużyna Sparta Praga a mecz zostanie rozegrany w Pradze. W drugim meczu sparingowym liderki ekstraligi zmierzą się w Żaganiu z niemieckim 1 FFC Turbine Poczdam , w którym to występie Małgorzata Mesjasz, reprezentantka Polski. W styczniu oprócz sparingów zagranicznych KKS zagra jeszcze z Polskimi zespołami a będą to drugoligowa Skra Częstochowa i trzecioligowy KA 4 Respekt Krobia.   

W lutym liderki ekstraligi, zaplanowane mają cztery mecze towarzyskie w tym trzy z zespołami Ekstraligi TME SMS Łódź, Śląskiem Wrocław i rybnickim Rowem. Przygotowania przed rundą wiosenną Sosnowiczanki zakończą spotkaniem z drugoligową Prądniczanką Kraków.  

 Runda wiosenna Ekstraligi rozpocznie się  6/7 marca a zawodniczki KKS  zainaugurują  ją od wyjazdowego meczu z Olimpią Szczecin.

fot. CzarniSosnowiec.eu

Other Articles

Leave a Reply