fbpx

Kobiecy Futbol w najlepszym wydaniu ogarnie całą Polskę!

Rusza świetna kampania na rzecz promocji piłkarstwa kobiecego w Polsce! To będzie na pewno niesamowicie ciekawy projekt, bardzo ważny i wartościowy, a co bardzo ważne – zawita do kilkunastu lokalizacji w całej Polsce!
 
Gorąco zachęcamy wszystkich czerpiących przyjemność z aktywności fizycznej, ciekawych nowych, wspaniałych doświadczeń – w tym wypadku związanych z kobiecym futbolem.
Jeśli chciałabyś/chciałbyś, aby Twoja córka spełniła swoje marzenia o trenowaniu piłki nożnej, a może dopiero złapała futbolowego bakcyla – nie czekaj, nie zastanawiaj się, przyjdź koniecznie! Festiwal piłkarski dla dziewczyn w Twoim województwie to okazja do fantastycznego, aktywnego spędzenia czasu i świetnej zabawy.
W czasie imprezy będzie okazja do sprawdzenia swoich umiejętności piłkarskich i zdobycia nowych znajomości. Nie zabraknie również beztroskiej zabawy, której nieodłącznym elementem jest malowanie buziek, dmuchańce czy gry i zabawy z nagrodami i upominkami. W czasie pikniku będzie również możliwość śledzenia przebiegu turnieju Mama Cup.
Pomiędzy 12 maja a 28 września festiwal piłkarstwa kobiecego przemierzy całą Polskę, wzdłuż i wszerz, nie omijając żadnego województwa. Poniżej prezentujemy harmonogram poszczególnych imprez:
 
 

Other Articles

FutsalNewsyReprezentacja
NewsyNiemcyZagranica

Comments (2)

  1. Tak, szczególnie trzeba tym dzieciom pokazać jakie sukcesy osiąga drużyna pod kierownictwem pani Patalon.

  2. czym ty sie podniecasz, liga na amatorskim poziomie, pzpn nie ma zadnego planu na profesjonalizacje, reprezentacja od lat bez sukcesu a kazdy kolejny selekcjoner nawet gdyby sie dwoil i troil to nie odniesie sukcesu nie majac do tego odpowiednich zawodniczek. zamiast sie szczycic jakims objazdowym cyrkiem trzeba zapytac co dalej z obiecana akademia pilkarska pzpn ktorej tworzenie mialo ruszyc a zostalo politycznie zatrzymane.

Leave a Reply