Kolejna szansa przed FC Drugą Szansą

W śląskim pojedynku w ramach futsalowego Pucharu Polski knurowski zespół FC Druga Szansa pokonał AZS Uniwersytetu Śląskiego 3:1.

Spotkanie 1/16 finału Pucharu dobrze rozpoczęło się dla akademiczek, które objęły prowadzenie po bramce Nikoli Piechoty. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W drugiej połowie jednak zawodniczki Drugiej Szansy pokazały, że starcia z drużynami akademickimi im odpowiadają – po dwóch bramkach Katarzyny Kubik i jednej Anny Sroki zakończyły spotkanie zwycięstwem. A przypomnijmy, że w poprzedniej rundzie knurowianki pokonały drużynę częstochowskiego Uniwersytetu Jana Długosza.

FC Druga Szansa – AZS Uniwersytetu Śląskiego 3:1 (0:1)

Kubik 21′, 31′, Sroka 25′ – Piechota 5′

FC Druga Szansa: Nowosielska – Botor (K), Kubik, Pluta, Sroka oraz Guzik, Wywrot
AZS Uniwersytetu Śląskiego: Hejdysz (K) – Dunajewska, Knieszner, Nowotarska, Siwek oraz Burdzik, Dzida, Jantczak, Kowalczyk, Kuźniak, Majcherkiewicz, Nizińska, Piechota

Sędziowie: Piotr Rybak (główny), Filip Szostak, Jan Pankala.