
Fot: Em/KobiecyFutbol.pl
Kolejna zawodniczka dłużej w beniaminku
Zanim rozpocznie się okienko transferowe, kolejne zawodniczki przedłużają kontrakty z olsztyńskimi Stomilankami. O dwa lata dłużej z klubem z Warmii związała się Adrianna Rosiak.
Środkowa pomocniczka, wychowanka klubu z Olsztyna dołączyła do Katarzyny Kałużnej, Alicji Sokołowskiej i Gabrieli Kędzi, które wcześniej po awansie drużyny do Ekstraligi przedłużyły kontrakty ze Stomilankami, o czym informowaliśmy wcześniej.
Opublikowano: 31.05.23
Polecamy
-
Newsy13.06.26Liga F Moeve remisami stała
Leszek_Z
-
Beach soccer13.06.26Beach soccer: Z przewrotki do półfinału Red Devils w euforii
Leszek_Z
-
Ekstraliga12.06.26Lech Poznań UAM zabezpiecza przyszłość. Monika Poniedziałek podpisała nowy kontrakt
Wiktoria Węgrzyn
-
Mistrzostwa Europy U-1912.06.26Korzystne losowanie dla Polek U-19. Grecja, Słowacja i Kosowo na drodze do EURO
Milena Romanowska


