Kolejne oświadczenie! Czarni Sosnowiec reagują na słowa prezesa AZS UJ Kraków

KKS Czarni Sosnowiec odpowiedzieli oświadczeniem na słowa prezesa AZS UJ Kraków Konrada Wełpy, który w rozmowie z „Weszło.com” sugerował, że za możliwym nieprzyznaniem medalu Ekstraligi akademiczkom stać mogą wpływy osoby z sosnowieckiego klubu.

Stanowczo wzywamy do natychmiastowego zaprzestania naruszania renomy naszego Klubu poprzez kłamliwe, sprzeczne z rzeczywistością wypowiedzi medialne dotyczące rzekomego cyt. “wysoko postawionego działacza Czarnych Sosnowiec zasiadającego w PZPN” i załatwiania przez niego jakichkolwiek korzyści dla naszego klubu. Informujemy, że żaden działacz naszego klubu nie zasiada obecnie w strukturach PZPN ani też nasz klub nie ma nic wspólnego z podejmowanymi przez PZPN decyzjami związanymi z układem tabeli końcowej Ekstraligi kobiet w sezonie 2019/2020 oraz dokończeniem rozgrywek Pucharu Polski kobiet w obecnym sezonie – czytamy w oświadczeniu zarządu ekipy z Zagłębia.

O wypowiedziach prezesa AZS UJ Kraków pisaliśmy przed kilkoma dniami TUTAJ. Poniżej pełne oświadczenie Czarnych Sosnowiec.

Inne wiadomości

Dodaj komenntarz