Kolejny sukces Staszkówki Jelna

W niedzielę w Krakowie rozegrany został finałowy turniej mistrzostw Małopolski młodziczek. Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły, gospodarzem był Football Success Academy.

W zawodach triumfował UKS Trójka Staszkówka Jelna, który wygrał wszystkie mecze i odebrał okazały puchar z rąk członka zarządu MZPN i brązowego medalisty MŚ z 1974 roku Zdzisława Kapki. W prowadzonej przez Michała Bąka drużynie występowały: Oliwia Dyl, Nadia Wszołek, Amelia Gruca, Wiktoria Ludwin, Gabriela Cichoń, Emilia Bednarska, Anna Trybus, Julia Ziółkowska, Hanna Stachoń oraz Justyna Bobak. Drugie miejsce zajęła Prądniczanka Kraków, a kolejne: FSA Kraków i Tarnovia.

Rok 2021 jest naprawdę rewelacyjny na drużyny z tej małej miejscowości. Sukcesy na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Futsalu, dobra gra w Pucharze Polski seniorek, a teraz kolejny krok udowadniający że Piłka Nożna to sport do którego potrzeba kilku chętnych osób i dwie bramki.

Gratulujemy całemu zespołowi, trenerom, piłkarkom i osobom związanym z klubem.

Autor: Paweł Panuś