
fot. facebook/KSP Kielce
KSP Kielce wraca na piłkarską mapę Polski!
W nadchodzącym sezonie na piłkarską mapę Polski powróci najprawdopodobniej KSP Kielce.
Drużyna z województwa świętokrzyskiego po raz ostatni w rozgrywkach ligowych występowała w sezonie 2022/2023, gdy rozgrywki drugiej ligi (grupa północna) ukończyła na jedenastym miejscu. W minionym sezonie KSP wystąpił w rozgrywkach Orlen Pucharu Polski kobiet, a swój udział zakończył na pierwszej rundzie (porażka 0:3 z Unią Lublin).
Na dzień dzisiejszy do zespołu z Kielc zgłosiło się piętnaście zawodniczek. Pierwszy trening, który odbędzie się w piątek, poprowadzi Roman Bratasz.
Opublikowano: 02.07.24
Polecamy
-
Beach soccer13.06.26Beach soccer: Z przewrotki do półfinału Red Devils w euforii
Leszek_Z
-
Ekstraliga12.06.26Lech Poznań UAM zabezpiecza przyszłość. Monika Poniedziałek podpisała nowy kontrakt
Wiktoria Węgrzyn
-
Mistrzostwa Europy U-1912.06.26Korzystne losowanie dla Polek U-19. Grecja, Słowacja i Kosowo na drodze do EURO
Milena Romanowska
-
Anglia12.06.26Bethany Mead ma nowy klub
Milena Romanowska


