
fot. Milena Romanowska/Kobiecyfutbol.pl
Laura Urbańczyk podpisała umowę z SMS-em Łódź
Zawodniczka urodzona w 2009 roku związała się kilkuletnią umową z UKS-em SMS Łódź.
Zawodniczka występująca w Centralnej Lidze Juniorek związała się kilkuletnią umową z UKS-em SMS Łódź.
Lewonożna piłkarka trafiła do łódzkiego SMS-u z Górnika Polkowice. Gra głównie w drużynie U-18, która występuje w Centralnej Lidze Juniorek. Zagrała także w obu meczach Orlen Pucharu Polski, w ktorych zdobyla jedną bramkę. Urbańczyk jest zgłoszona także do 1 ligi futsalu i Centralnej Ligi Juniorek U-16, w której zagrała kilka spotkań.
Opublikowano: 24.11.24
Polecamy
-
Ekstraliga12.06.26Lech Poznań UAM zabezpiecza przyszłość. Monika Poniedziałek podpisała nowy kontrakt
Wiktoria Węgrzyn
-
Mistrzostwa Europy U-1912.06.26Korzystne losowanie dla Polek U-19. Grecja, Słowacja i Kosowo na drodze do EURO
Milena Romanowska
-
Anglia12.06.26Bethany Mead ma nowy klub
Milena Romanowska
-
Newsy12.06.26Reprezentacja Polski do lat 17 poznała rywalki w eliminacjach EURO 2027
Milena Romanowska


