
LFA Szczecin zakontraktowuje nową zawodniczkę!
Dla samej zainteresowanej możliwość gry w Szczecinie to powrót z długiej podróży.
LFA Szczecin, który 1 września zainauguruje sezon II ligi przeciwko GSS Grodzisk Wielkopolski, poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o podpisaniu kontraktu z Kamilą Hałas. Zawodniczka ta tym samym wraca do piłki po dłuższej przerwie, o czym sama wypowiedziała się na potrzeby oświadczenia klubu:
„Bardzo się cieszę, że po bardzo długiej przerwie od piłki LFA dało mi szanse do powrotu do tego sportu. Grać zaczynałam na małych osiedlowych boiskach, później przerodziło się to w grę w małym 3-ligowym amatorskim klubie LKS Ślesin, w którym spędziłam 6 lat. Kontuzja wykluczyła mnie z dalszej gry. Cieszę się, że mogę wrócić i spróbuję dać z siebie wszystko albo pomóc dziewczynom w II lidze, o którą tak bardzo walczyły i zasłużyły na nią bardziej niż ktokolwiek inny.”
Polecamy
-
Newsy13.06.26Olga Wieremiejczyk zasili Energa Stomilanki Olsztyn
Milena Romanowska
-
Newsy13.06.26Liga F Moeve remisami stała
Leszek_Z
-
Beach soccer13.06.26Beach soccer: Z przewrotki do półfinału Red Devils w euforii
Leszek_Z
-
Ekstraliga12.06.26Lech Poznań UAM zabezpiecza przyszłość. Monika Poniedziałek podpisała nowy kontrakt
Wiktoria Węgrzyn


