fbpx

Liga Narodów: Polska – Ukraina. O której mecz? Gdzie oglądać?

Drugie spotkanie Polek w Lidze Narodów zbliża się wielkimi krokami, już w najbliższy wtorek nasze reprezentantki zmierzą się z zespołem Ukrainy.

W swoim pierwszym spotkaniu w historycznej, inauguracyjnej edycji Ligi Narodów zespół Niny Patalon odniósł bardzo cenne zwycięstwo na trudnym terenie w Grecji 3:1. Bramki w tamtym spotkaniu zdobywały Ewa Pajor, Natalia Padilla-Bidas oraz Tanja Pawollek.

26 września, w najbliższy wtorek biało-czerwone zmierzą się na Stadionie Miejskim w Gdyni z Ukrainą, która w pierwszej kolejce uległa Serbii 1:2 i z pewnością będzie chciała się zrehabilitować i powalczyć o punkty. Potencjalne zwycięstwo Polek w tym spotkaniu mogłoby bardzo zbudować drużynę, świetnie wpłynąć na morale zespołu i jego pewność siebie, co niesamowicie istotne przed kolejnymi spotkaniami.

Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi stacja TVP Sport na swojej stronie internetowej, a jej początek zaplanowany jest na godzinę 17:30. Wszystkich, którzy nie mogą wspierać Polek z wysokości trybun w Gdyni, zachęcamy do obejrzenia spotkania pod TYM LINKIEM.

Other Articles

NewsyReprezentacja
EkstraligaFutsalNewsy

Leave a Reply