
Marlena Hajduk kończy karierę!
Wraz z końcem kontraktu sezon 2024/25 był ostatnim dla Marleny Hajduk w barwach GKSu Katowice. Doświadczona defensorka podjęła decyzję o zakończeniu piłkarskiej kariery.
Marlena Hajduk zadebiutowała na poziomie Ekstraligi w sezonie 2009/10 – wówczas jako piłkarka Unii Racibórz. Od sezonu 2011/12 do sezonu 2016/17 broniła barw Górnika Łęczna, z którym dwukrotnie zdobyła mistrzostwo kraju. Nieprzerwanie od 2017 roku Marlena Hajduk była zawodniczką katowickiej Gieksy. Wywalczyła z GKS – em awans na najwyższy szczebel rozgrywkowy, a w sezonie 2022/23 i 2024/25 sięgnęła po mistrzostwo kraju, a także dołożyła do tego znamienitego dorobku Orlen Puchar Polski.
Zawodniczka urodzona w 1989 roku rozegrała łącznie 283 mecze na poziomie Ekstraligi (z sezonu 2012/13 nie ma kompletnych danych), czego 19 w ostatnim, mistrzowskim dla Gieksy sezonie.
Polecamy
-
Newsy13.06.26Olga Wieremiejczyk zasili Energa Stomilanki Olsztyn
Milena Romanowska
-
Newsy13.06.26Liga F Moeve remisami stała
Leszek_Z
-
Beach soccer13.06.26Beach soccer: Z przewrotki do półfinału Red Devils w euforii
Leszek_Z
-
Ekstraliga12.06.26Lech Poznań UAM zabezpiecza przyszłość. Monika Poniedziałek podpisała nowy kontrakt
Wiktoria Węgrzyn


