Są chwile w życiu, gdy trzeba stanąć do walki. Są chwile w życiu, gdy hasło „Drużyna to Rodzina” staje się faktem. Są chwile w życiu, gdy środowisko kobiecej piłki, uprzednio wezwane, musi stawić się murem i wesprzeć w walce. 

Ewa Michalak to jedna z nas. To człowiek z naszego środowiska. Z łódzkim Grembachem zdobyła Mistrzostwo Polski oraz uczestniczyła w Euro Winners Cup. Ma za sobą występy w Sallerze Zgierz, Marsylii czy Sokole Aleksandrów Łódzki. Do tego Ewa to matka dwójki cudownych dzieciaków. Życie zafundowało jej niebywale ciężki mecz. Diagnoza: Nowotwór. Do tego złośliwy – kto choć raz spotkał onkologa zawodowo, wie że to nie przelewki. Lecz Ewa się nie poddaje. Jest w trakcie chemii. Ramię w ramię chcą z Nią walczyć przyjaciele z piłkarskiego świata. 

Podczas zbliżającego się Pucharu Polski w Beach Soccerze, w dniach 24 – 26 czerwca w Gdańsku,  zespół Grembachu Łódź będzie prowadzić zbiórkę pieniędzy. Będzie także możliwość wylicytowania koszulki, w której Ewa swego czasu występowała w łódzkim zespole. 

Jeśli jednak ktoś nie będzie w stanie dotrzeć na wspomniany Puchar Polski a ma wolę pomocy to podajemy dane do konta, na którym zbierane będą pieniążki na leczenie Ewy.

Ewa Michalak
89 1050 1461 1000 0023 1732 4735
Tytuł wpłaty: beach soccer
 
Foto: Beach Soccer Club Grembach Łódź

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here