Estonka będzie nadal grać w Wielkopolsce Fot. facebook.com

Medyk Konin przedłużył kontrakt z bramkarką

Katarina Elisabeth Käpa pozostaje w Koninie. Estonka przedłużyła kontrakt z Medyk Konin

Doceniacie naszą pracę? Postawcie nam kawę!
Postaw mi kawę na buycoffee.to 

Reklama

Katarina Elisabeth Käpa pozostaje w Koninie o czym z dumą poinformował klub na swojej stronie internetowej. Co prawda w tym sezonie nie udało się wielokrotnemu mistrzowi Polski awansować do Ekstraligi, jednak już w przyszłym może być jednym z faworytów do promocji do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

 

Jak mówi sama zainteresowana, cieszy się z przedłużenia umowy z klubem. 

„Cieszę się, że mogę przedłużyć kontrakt z KKPK Medyk Primabiotic Konin. Mój pierwszy rok tutaj miał swoje wyzwania i niestety nie udało nam się wywalczyć awansu. Patrzę jednak z optymizmem w przyszłość — chcę ciężko pracować, rozwijać się razem z drużyną i cieszyć się każdą chwilą na boisku i poza nim. Dziękuję za zaufanie — do zobaczenia w następnym sezonie!” 💜

 
Estonka przedłużyła kontrakt do końca 2027 roku.
 
Reklama
Opublikowano: 21.05.26

Polecamy