
Medyk Konin przedłużył kontrakt z bramkarką
Katarina Elisabeth Käpa pozostaje w Koninie. Estonka przedłużyła kontrakt z Medyk Konin
Doceniacie naszą pracę? Postawcie nam kawę!
Katarina Elisabeth Käpa pozostaje w Koninie o czym z dumą poinformował klub na swojej stronie internetowej. Co prawda w tym sezonie nie udało się wielokrotnemu mistrzowi Polski awansować do Ekstraligi, jednak już w przyszłym może być jednym z faworytów do promocji do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.
Jak mówi sama zainteresowana, cieszy się z przedłużenia umowy z klubem.
„Cieszę się, że mogę przedłużyć kontrakt z KKPK Medyk Primabiotic Konin. Mój pierwszy rok tutaj miał swoje wyzwania i niestety nie udało nam się wywalczyć awansu. Patrzę jednak z optymizmem w przyszłość — chcę ciężko pracować, rozwijać się razem z drużyną i cieszyć się każdą chwilą na boisku i poza nim. Dziękuję za zaufanie — do zobaczenia w następnym sezonie!” ![]()
Polecamy
-
Eliminacje do mistrzostw świata09.06.26El. MŚ 2027: Porażka na koniec eliminacji
Milena Romanowska
-
Ekstraliga09.06.26Julia Gutowska odchodzi z Rekordu Bielsko-Biała
Wiktoria Węgrzyn
-
Newsy09.06.26Kadra Polski kobiet U-19 na Euro 2026. Znamy 18 powołanych zawodniczek
Mariusz Cichowski
-
Newsy09.06.26Patrycja Michalczyk odchodzi z GKS-u Katowice
Milena Romanowska


