Młode Polki ponownie lepsze od Grecji

Rzut karny w osiemdziesiątej minucie dał skromne zwycięstwo Polsce w towarzyskim meczu z Gracją.

Podopieczne Katarzyny Barlewicz przebywające w Gracji, po raz drugi odniosły zwycięstwo. Kilka dni temu po golach Patrycji Sarapaty Polki wygrały 2-0, tym razem greczynki odrobinę mocniej się postawiły. Mecz rozstrzygnął się dopiero na dziesięć minut przed końcem spotkania, a bramę z rzutu karnego zdobyła piłkarka Górnika Łęczna Weronika Kaczor.

Dla Reprezentacji Polski były to ważne mecze w kontekście kwietniowej walki w drugiej rundzie eliminacji do Mistrzostw Europy.