
fot. Klaudia Golasz/KobiecyFutbol.pl
Młodzieżowa reprezentantka Polski dołącza do pierwszoligowca
Resovia Rzeszów podpisała kontrakt z Martą Miś, która po kilkumiesięcznym rozbracie z piłką postanowiła powrócić do gry.
Wychowanka MKS-u Zaborze, która w sezonie 2021/2022 zdobyła mistrzostwo Polski z TME SMS Łódź, w przeszłości występowała również w ROW-ie Rybnik.
W mistrzowskim sezonie 19-letnia młodzieżowa reprezentantka Polski rozegrała na poziomie Orlen Ekstraligi dwa spotkania.
Szanse ligowego debiutu Miś będzie miała 20 sierpnia, gdy Resovia zmierzy się na wyjeździe ze Skrą Częstochowa.
Opublikowano: 12.08.23
Polecamy
-
CLJ14.06.26CLJ: Finały w Ząbkach padły łupem Czarnych i Diamondsów
Milena Romanowska
-
Hiszpania14.06.26Liga F Moeve: Jacinto przenosi się do Madrytu
Leszek_Z
-
Newsy14.06.26Medyk Konin żegna trenera. Łukasz Wojtała odchodzi z klubu
Wiktoria Węgrzyn
-
Newsy13.06.26Olga Wieremiejczyk zasili Energa Stomilanki Olsztyn
Milena Romanowska


