MMP U-17 LIVE
UWAGA!!!
STRONA NIE WYMAGA ODŚWIEŻANIA!!!
Aktualizacja co 60 sekund
Grupa “A” – MMP U-17 w Żorach
Pozycja | Klub | W | R | P | RB | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | LEGIONISTKI SP. Z O.O. | 3 | 0 | 0 | +6 | 9 |
2 | TME SMS Łódź | 2 | 0 | 1 | +4 | 6 |
3 | Unia Opole | 1 | 0 | 2 | -5 | 3 |
4 | Wierzbowianka | 0 | 0 | 3 | -5 | 0 |
Wierzbowianka – SMS Łódź 2-3
Guzik 9, 20′ – Warelis 7′,15′, Kowalska 20′
czerwona kartka: Banach (SMS)
SWD Wodzisław Śl. – Unia Opole 3-1
Jendrzejczyk 1′, Piętakiewicz 17′, 18- Hellbach 22′
Wierzbowianka – Unia Opole 2-4
Zielińska 1′, 16′ – Baron 2′, 4′, Trembecka 9′, Studnicka 20′
SWD Wodzisław Śl. – SMS Łódź 4-2
Piętakiewicz 5′, 16′, 20′, Karwowska 13′ – Wroniarska 2′, Bałdyga 15′
SMS Łódź – Unia Opole 5-0
Druch 5′, Bałdyga 9′, Majtczak 14′, Wroniarska 15′, Maciejko 19′
SWD Wodzisław Śl. – Wierzbowianka 3-1
Jendrzejczyk 2′, Piętakiewicz 9′, 22′ – Guzik 4′
Grupa “B” – MMP U-17 w Żorach
Pozycja | Klub | W | R | P | RB | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rekord Bielsko-Biała | 2 | 1 | 0 | +4 | 7 |
2 | Tęcza Bydgoszcz | 2 | 0 | 1 | +5 | 6 |
3 | MUKS Praga Warszawa | 1 | 0 | 2 | -1 | 3 |
4 | Tarnovia Tarnów | 0 | 1 | 2 | -8 | 1 |
Rekord Bielsko-Biała – Tarnovia Tarnów 0-0
Praga Warszawa – Tęcza Bydgoszcz 0-1
Kaczmarek 13′
Rekrd Bielsko-Biała – Tęcza Bydgoszcz 1-0
Śmietana 12′
Praga Warszawa – Tarnovia Tarnów 4-1
Majewska 3′, 6′, Matuszewska 5′, Puchalska 22′ – Pleban 21′
Tarnovia Tarnów – Tęcza Bydgoszcz 0-5
Piertaszewska 7′, Krysiak 10′, Kaczmarek 17`, 18`, Paduch 19′
Praga Warszawa – Rekord Bielsko-Biała 1-4
Puchalska 8′ – Suwada 9′, Śmietana 14′, 22′
Grupa “C” – MMP U-17 w Żorach
Pozycja | Klub | W | R | P | RB | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AS Stomil Olsztyn | 3 | 0 | 0 | +12 | 9 |
2 | Ząbkovia Ząbki | 2 | 0 | 1 | +4 | 6 |
3 | TS ROW Rybnik | 1 | 0 | 2 | -4 | 3 |
4 | Prądniczanka | 0 | 0 | 3 | -12 | 0 |
Ząbkovia Ząbki – Prądniczanka Kraków 4-1
Kałun 10′ 16′, Kozarzewska 14′, Tabaka 14′ – Wachowska (?)
TS ROW Rybnik – AS Stomil Olsztyn 0:2
Czarnecka 12`, Olender 13′
Ząbkovia Ząbki – AS Stomil Olsztyn 1-4
Tabaka 6′ – Żukowska 6′, Czarnecka 8′,11′, 22′, 24′
TS ROW Rybnik – Prądniczanka Kraków 4-2
Fal 8′ (k),20′, Bryłka 9′, Wilczek 23′ – Wózek 18′, 22′
Prądniczanka Kraków – AS Stomil Olsztyn 2-9
Wachowska 8′, Wózek 12′ – Żukowska 2′, 22′, Wółkiewicz 5′, 7′, Korzec 14′ Bielasta 24′, Olender 24′, 24′, ?’24
TS ROW Rybnik – Ząbkovia Ząbki 0-4
Pietrasik 5′, Kałun 12′, Kozarzewska 21′, 24′
Grupa “D” – MMP U-17 w Żorach
Pozycja | Klub | W | R | P | RB | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UAM Poznań | 3 | 0 | 0 | +9 | 9 |
2 | GKS Katowice | 2 | 0 | 1 | +3 | 6 |
3 | UKS 3 Staszkówka/Jelna | 1 | 0 | 2 | -2 | 3 |
4 | Pogoń Dekpol Tczew | 0 | 0 | 3 | -10 | 0 |
Pogoń Tczew – GKS GieKSa Katowice 1:4
Jędrzejewska 13′ – Witek 4′ 24′, Bednarek 9′, Witkowicz 20′
Staszkówka Jelna – AZS UAM Poznań 2:3
Lichoń 24′ Duda 24′ – Przybył Julia 9′ 16′ 24′
Pogoń Tczew – AZS UAM Poznań 1-7
Jędrzejewska ?- Przybył 3′,9′, Małyszka 9′, Kuleczka 15` 16`, Kubka 17`, Katarzyńska 22′
sb 14:20 Staszkówka Jelna – GKS GieKSa Katowice 2:4
Lichoń 12′, 17′- Witek 6′, Langosz 20′, 23′, 24′
GKS GieKSa Katowice – AZS UAM Poznań 1-3
Latosz 20′ – Kuleczka 5′,8′, 12′
Staszkówka Jelna – Pogoń Tczew 5-4
Piksa 6′, Romuzga 7′ 9`, Kajun 18′, Kalinowska 19′ – Murawska 8′, Jędrzejewska 19′,22′ 23′
Ćwierćfinały
SWD Wodzisław Śląski : Tęcza Bydgoszcz 3-3 [rzuty karne 3-5]
Brzychcy 9′, 18′, Piętakiewicz ’21’ – Paduch 6′, 16′, Kujawa 17′
karne:
Kaczmarek 0-1
Karwowska 1-1
Jaśniewska 1-2
Jendrzejczyk 2-2
Paduch 2-3
Piętakiewicz 3-3
Kujawa 3-4
Brzychcy 3-4 /strzał obroniony/
Rachuba 3-5
AS Stomil Olsztyn : GKS Katowice 3-0
Bednarek 17′ (s), Czarnecka 18′, Korzec 24′
SMS Łódź : BTS Rekord Bielsko-Biała 0-4
Śmietana 7′, Gąsiorek 8′, Suwada 17′, 18′
UKS Ząbkovia Ząbki : AZS UAM Poznań 3-3 [rzuty karne 1-3]
Kozarzewska 14′ (k), 24′, Pietrasik 18′ – Kuleczka 2′, 12′, Małuszka 21′
karne:
Kuleczka 0-1
Kozarzewska 1-1
Julia Przybył 1-2
Kałun 1-2 /obroniony/
Małyszka 1-3
Pietrasik 1-3 /obroniony/
Katarzyńska 1-3 /obroniony/
Buczek 1-3 /niecelnie/
Półfinały
Tęcza Bydgoszcz – AS Stomil Olsztyn 2-3
Krysiak 11′, Gadomska 17′ (s) – Czarnecka 9′, 9′, 17′
BTS Rekord Bielsko-Biała – AZS UAM Poznań [2 połowa] 1-3
Wieczorek 17′ – Małyszka 6′,14′, J. Przybył 21′
Mecz o III miejsce
Tęcza Bydgoszcz – BTS Rekord Bielsko-Biała 1-3
Pietraszewska 14′ – Śmietana 3′,20′, Palichleb 13′,
Finał
AS Stomil Olsztyn – AZS UAM Poznań 3-1
Czarnecka 2′, Dukat 14′, Gadomska 23′ – Kuleczka 13′
Królowa strzelczyń: Oliwia Czarnecka (AS Stomil Olsztyn) – 9 goli