Nabory na rok szkolny 2020/2021 rozpoczęte

Obecnie uczniowie w związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną muszą radzić sobie ze zdalnym nauczaniem, lecz jest to również najwyższy czas, by myśleć o przyszłym roku szkolnym. Tak samo czynią także szkoły oraz kluby, które już teraz ogłaszają nabór do klas sportowych.

Jednym z niewielu jak dotąd zespołów z Ekstraligi, który opublikował już informację o naborze na rok szkolny 2020/2021 jest SMS Łódź. Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego w Łodzi zaprasza piłkarki z klas 5-8 szkoły podstawowej, oraz 1-3 liceum. Szczegóły naboru można znaleźć w poniższym poście:

Do 29 maja można natomiast składać elektroniczne podania do sekretariatu Szkoły Mistrzostwa Sportowego Junior Wrocław, do czego zachęca ekstraligowy AZS Wrocław, ogłaszający także nabór do pierwszej drużyny.

Możliwość piłkarskiej kariery jest oczywiście także w Koninie, współpracujące ze sobą Medyk i UKS Górnicza Konin również zapraszają do klas sportowych.

Na zapleczu Ekstraligi kluby także zachęcają do składania podań do partnerskich szkół. Tak jest między innymi w stolicy Warmii, gdzie Stomilanki Olsztyn zapraszają piłkarki z roczników 2002-2006 do III Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika. Na sobotę, 23 maja zaplanowane są testy sprawnościowe, a więcej szczegółów rzecz jasna na Facebooku zespołu.

Wziąć można także w naborze do Szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovia w Rzeszowie. Tam trwa obecnie nabór do klasy czwartej szkoły podstawowej oraz pierwszej liceum, a także nabory uzupełniające do klas 5-8 podstawówki oraz drugiej i trzeciej liceum ogólnokształcącego, co może pomóc w walce na pierwszoligowych boiskach w barwach Resovii Rzeszów.

Inne wiadomości

EkstraligaNewsyPolska
InneNewsyZagranica

Dodaj komenntarz